House of Tantra | Przebudzenie seksualności. Rozmowa z Esterą Saraswati.
51710
single,single-post,postid-51710,single-format-video,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

Przebudzenie seksualności. Rozmowa z Esterą Saraswati.

Międzynarodowa nauczycielka Tantry i świątynnej seksualności, mama dwóch chłopców i partnerka. Aktywistka („prywatne jest polityczne”), edukatorka, artystka i autorka esejów. Wizjonerka stawiająca pytania w poszukiwaniu nowego sposobu życia w wolnym społeczeństwie. Prowadzi z partnerem Dom Tantry, gdzie razem żyją i przekazują starożytne techniki oraz mądrość Tantry i świątynnej seksualności.
Sylwia Kocon jest urodzoną uzdrowicielką jakości życia ludzi, propagatorką bycia w 100% sobą, wyrażania siebie bez ograniczeń, podążania za głosem serca, życia pasją. Jest autorką popularnego bloga http://www.duchimateria.pl, naczycielką jogi, praktykiem EFT tapping, metafizyki oraz intuicyjna bioenergoterapeutką. Jej stronę, szereg nagrań youtube, szkolenia oraz prywatne sesje i publiczne wystąpienia każdego dnia zyskują na swej popularności, gdyż jak określają ją czytelnicy: jest ona świeżą, radosną, zaraźliwie inspirującą dawką pozytywnej energii.