House of Tantra | Inicjacja do Czterech Filarów Tantry
51750
single,single-post,postid-51750,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

Inicjacja do Czterech Filarów Tantry

Zapraszamy na weekendowy warsztat „Inicjacja do Czterech Filarów Tantry © ”
24 – 26 listopada 2017, Warszawa
Prowadzenie: Zenon D. Dorje

 

Ten warsztat jest wprowadzeniem do innowacyjnej, autorskiej metody Czterech Filarów Tantry, stworzonej przez Zenona D. Dorje i Esterę Saraswati.
Cztery Filary Tantry prowadzą szybko w głąb istoty Tantry, wskazując kierunek do osiągnięcia ekstazy duchowo-cielesnej, jaka płynie z połączenia esencji męskiej i żeńskiej wewnątrz siebie.

Będziemy eksplorować ją indywidualnie na poziomach energetycznym, cielesnym i świadomości, aby poczuć więcej wolności i miłości w sobie. Z tego miejsca możemy tworzyć inne relacje z ludźmi – bardziej pełne i przestrzenne. Warsztat wprowadzający porządkuje wiedzę w tym szerokim temacie, gdzie łatwo jest zagubić istotę tej ścieżki.

Warsztat bazuje na zrozumieniu i osobistym doświadczeniu, płynącym z nauk tradycyjnej Tantry tybetańskiej i hinduskiej. Środki i metody zostały odpowiednio dobrane i stworzone, aby w najbardziej efektywny i dostępny sposób przekazać istotę nauk także osobom, które nie mają kontaktu z tradycyjnymi ścieżkami.

Ten warsztat jest odpowiedni dla wszystkich, Twój status relacyjny nie ma znaczenia ani poziom zaawansowania na ścieżce tantrycznej. Zapraszamy singli i pary. Nie ma na tym warsztacie nagości.

 

Niektóre motywacje do uczestnictwa w tym warsztacie:

 

 • pogłębienie lub nawiązanie wewnętrznej unii kobiety i mężczyzny
 • życie z pełni swojego potencjału
 • „spróbowanie” czy Tantra jest dla mnie właściwa w tym momencie
 • bezpieczne i głębokie wejście w Tantrę, solo i w ubraniu
 • pogłębienie swojej ścieżki Tantrycznej poprzez uporządkowanie i uzupełnienie wiedzy i nowych doświadczeń tantrycznych
 • zbudowanie solidnej podstawy do dalszej przygody tantrycznej
 • także dla osób zaawansowanych, konieczny fundament do uczestnictwa w dalszych warsztatach Tantry

 

Wewnętrzne małżeństwo jest istotą Tantry

Pierwotną relacją jest związek samego ze sobą. W każdym z nas, niezależnie od płci, zawarta jest esencja męska i kobieca w swoim aktywnym i pasywnym stanie. Związki, jakie tworzymy z ludźmi i ze światem są bezpośrednim odbiciem tej wewnętrznej pary.

Zapraszamy do doświadczenia esencji kobiecej i męskiej poza rolami społecznymi i koncepcjami na ich temat. Dowiemy się, jak mogą praktycznie wzbogacać nasze codzienne życie. Otrzymasz zarówno ziarna do pielęgnacji, jak i sprawdzone metody, jak rozwinąć w sobie pełen potencjał jako kobieta lub mężczyzna.

 

Czy chcesz:
 • żyć na co dzień podążając za swoimi najgłębszymi pragnieniami zamiast czekać na „lepszy czas” z ich realizacją?
 • czuć, że relacje z ludźmi intensywnie wzbogacają Twoje życie?
 • tworzyć udane związki pełne miłości i namiętnego seksu?
 • doświadczać wolności i zaangażowanych relacji jednocześnie?
 • utrzymywać jasny kierunek i prawdziwy cel życia bez rozpraszania uwagi?
 • nawiązać głęboki kontakt ze sobą?
 • pogłębić Twoje duchowe doświadczenie i je połączyć z ciałem?

 

 

Już jedno doświadczenie kosmicznego seksu odmieni Cię na zawsze

Cały wszechświat jest tańcem energii męskiej i żeńskiej, które działają na siebie przyciągająco. Od poziomu atomowego w ludzkim ciele po zderzenia gwiazd i planet, wszędzie odbywa się kosmiczny seks w każdej sekundzie. Nie jesteśmy tego świadomi ani najczęściej tego nie odczuwamy ze względu na opancerzenie ciała przeszłymi doświadczeniami oraz niewystarczający rozwój świadomości. Możemy jednak to zmienić. Możemy zacząć doświadczać życie ekstatycznie, bez względu na to co się dzieje. Ekstaza wydarza się wewnątrz ciała dzięki świadomemu odczuwaniu połączenia męskiej i kobiecej esencji w nas.

Każdy, niezależnie od płci, ma w sobie wewnętrznego mężczyznę oraz kobietę. Zwykle są oni stłumieni i nie mogą się autentycznie wyrażać. Mężczyźni myślą, że aby być męscy nie mogą wykazywać swojej kobiecej natury, a kobiety muszą być delikatne i słabe, aby być kobiece lub jeszcze inaczej. Wiele mamy wtłoczonych przez rodzinę, szkołę, religię i kulturę koncepcji, co to znaczy być kobietą lub mężczyzną. Gubimy się w natłoku kolejnych oczekiwań, którym mamy sprostać, aby być „prawdziwym” mężczyzną i „prawdziwą” kobietą. Często buntujemy się na przyjęte normy i obyczaje, popadając w drugą skrajność. Skupiamy się na formie zewnętrznej, zatracając kontakt z  esencją kobiecości i męskości w nas samych, która chce się wyrażać w jakikolwiek niewymuszony sposób.

Często prawda jest jednak taka, że droga do kobiecości wiedzie przez męskość, a do męskości przez kobiecość. Co to oznacza w praktyce? Aby kobieta mogła wyrażać swoją kobiecość, która jest seksualna i zmysłowa, musi przede wszystkim czuć się bezpiecznie. Zapewnić jej to może tylko esencja męska w niej czyli stabilność, wewnętrzne oparcie i niewzruszoność, odwaga, obecność i świadomość. Zaś męskość mężczyzny nie może wyrazić się w swojej pełni, dopóki nie znajdzie w sobie miejsca na kobiecość czyli (p)oddanie się, zaufanie, miękkość, wrażliwość, emocjonalność i uczuciowość, dopóki nie odnajdzie źródła kreacji w sobie. Dopiero wtedy jego męskość ma paliwo i swoiste wypełnienie.

 

Co praktycznie dają nam Cztery Filary Tantry?
 • stabilność w trudnych jak i euforycznych sytuacjach życiowych;
 • spokój i odwagę dzięki byciu tu i teraz;
 • cieszenie się tym co jest;
 • poczucie bezpieczeństwa dla siebie i innych
 • przejrzystość widzenia i zrozumienia głębi zjawisk, umożliwiająca też rozpoznanie potrzeb i środków ich realizacji;
 • jasny kierunek i cel w życiu,
 • skupienie na tym co najważniejsze bez rozpraszania uwagi,
 • skuteczność i odwagę w działaniu i realizacji przedsięwzięć,
 • wolność,
 • wewnętrzny spokój wynikający z puszczenia przywiązań i lęku,
 • pasję i namiętność życia,
 • soczystość i spełnienie,
 • mnóstwo wigoru i witalności,
 • tantryczne orgazmy obejmujące wszystkie nasze wymiary,
 • dostęp do źródła nieskończonej energii,
 • umiejętność skutecznego kreowania rzeczywistości,

Aktywowanie w sobie tych czterech esencji wyzwala nas z uwarunkowań i ograniczeń oraz przybliża do życia spełnionego, pełnego miłości i obfitości. Powoduje także silny przepływ energii seksualnej przy jednoczesnym poczuciu spełnienia, bez konieczności przymusowego rozładowania jej na zewnątrz. Zbliżenia seksualne stają się wtedy dla nas wrotami do odmiennych stanów świadomości. Po zasmakowaniu takiego seksu, wszystko inne zmienia swoją hierarchię wartości.

 

Informacje organizacyjne
 • Termin:  24 – 26 listopada 2017
 • Miejsce: Warszawa (bez noclegu)
 • Godziny warsztatu: piątek g.19-22, sobota g. 9.30-20, niedziela g. 9-18
 • Inwestycja: 850 pln.
 • Zadatek (bezzwrotny): w wysokości 500 pln stanowi rezerwację miejsca, płatny do wyczerpania miejsc na warsztacie. Numer konta zostanie podany w odpowiedzi (nie automatycznej) na formularz rejestracyjny.
 • Zgłoszenia: przez formularz rejestracyjny tutaj >>
 • Informacje: mahakamas@gmail.com

 

Opinie uczestników
   „Estero, Zenonie był to mój pierwszy warsztat z Wami i bardzo dziękuję za to wspaniałe spotkanie! Wiedza którą przekazaliście potwierdziła i umocniła mnie w przekonaniu,że dobrze zrobiłam idąc za głosem intuicji przyjeżdżając na warsztaty. To czego doświadczyłam, nie da się opisać słowami.
   Całe życie czułam że moje ciało jest martwe i miałam poczucie że nie poczuję w nim ”ognia”.Różne ścieżki duchowe testowane przez długi okres czasu nie dały mi poczuć energii w ciele,a tantra to uczyniła i to przy pierwszym naszym spotkaniu ! Obudziła moja uśpiona Kundalini.Pomimo tego,że to moje pierwsze warsztaty to i tak są dla mnie ogromnym krokiem w przód. Czuję,że moje ciało zaczyna wypełniać się życiodajnym paliwem i chcę więcej ! Dziękuję to za mało :).” Marta, Inicjacja do Czterech Filarów Tantry, październik 2015
   „Czasem wydaje się, że zadziało się niewiele, choć to tylko poziom świadomy jeszcze nie wyłapał o co chodzi, wewnętrznie jednak cały system ulega zmianie, coś puściło, zaczęło pękać, zniknął jakiś balast, ciało zaczęło inaczej pracować.. Tak jest u mnie po dwudniowym warsztacie Wprowadzenie do 4 filarów tantry. Czuję się bardziej zbalansowana, zabieram się za rzeczy, które odkładałam, mam więcej zaufania do życia, czuję jego bliskość i bliskość innych ludzi, nawet jeśli nie zbliżają się za bardzo.. to po prostu ja nie stawiam już niepotrzebnej fortecy.
   Zenon i Estera prócz przekazu słownego wprowadzają też w ciała informacje głębsze, zapraszają do rozluźnienia, do nie oceniania, do bycia tym kim jesteśmy. Nie negują, ale celebrują każdy aspekt bycia człowiekiem, co jest mi ogromnie bliskie.
   Polecam każdemu, kto pragnie być ze sobą w coraz głębszym związku, każdemu, kto w jakiś sposób sam sobie skrzydła podcina, kto pragnie otworzyć się na to, co jest, zamiast na to, co się wydaje.. Czułam się bezpiecznie, czułam się zaopiekowana obecnością i czułam, że mogę być taka jaka jestem w tej chwili. To niezwykle cenne, zwłaszcza gdy stykamy się z gniewem, zwątpieniem, apatią.
   Dom Tantry otwiera ramiona, daje przestrzeń na wszystkie emocje. A 4 filary tantry to dla mnie wzięcie w ramiona Rzeczywistości i odczucie tego, jak czułe jest to, co jest, jak niezwykłe i jak bardzo bliskie, bo przecież jest nami. Jestem wdzięczna za to, co się zadziało i za lekkość we mnie, którą poczułam, a jednocześnie głębię w tym jak proste może być bycie. Bez koncepcji, bez zmyślania, bez kombinowania – w zaufaniu.
   Dziękuje Wam! I dziękuję Sobie!”
   Inicjacja do Czterech Filarów Tantry, październik 2015
   „Dziękuję za wspaniały wspólny czas spędzony podczas ostatniego weekendu. Bezcenna wiedza i wspaniałe doświadczenia, nie mam słów, żeby napisać jak bardzo jestem Wam wdzięczny.” łączę pozdrowienia, Dariusz, Inicjacja do Czterech Filarów Tantry, luty 2015
   „Estero, Zenonie,
   Bardzo dziękuję za ten weekend – na Waszych warsztatach dzieje się jakaś wielowymiarowa i wielorozgałęzieniowa magia; otwierają się bramy do odczuwania tego, co „nie śniło się filozofom”. Zauważam, że rzeczywistość zaczyna mnie coraz milej zaskakiwać i wiem, że to nie przypadek, tylko kwestia energii jaka jest we mnie, a ta ostatnia pewnie niejedno ma wspólnego z Przestrzenią, jaką zapewniacie. Dziękuję i pozdrawiam,” Monika, Inicjacja do Czterech Filarów Tantry, luty 2015
   „Dziękuję za piękne spotkanie. Doświadczenie na wielu poziomach było bardzo intensywne. Powoli wypływa znaczenie, wgląd w to, co tak naprawdę się zadziało. Ciężko to opisać, więc nawet nie próbuję tego nazwać. 4 filary chodzą mi po głowie i sercu – przed oczami stają mi stare obrazy z przeszłości w nowym ujęciu, z nowym znaczeniem… więcej zrozumienia i więcej jasności jak zjawiska się manifestują, jak są ze sobą połączone, jak się przyciągają. Dużo ukojenia płynie z tego, że „koncept” 4 filarów jest tak spójny z życiem i moje wewnętrzne prowadzenie pokazywało mi już wcześniej jak ten balans pomiędzy nimi jest podstawą rozwoju… Spotkanie z Wami dało mi dużo wewnętrznego poczucia, że liczy się zaufanie prowadzeniu, odwaga bycia prawdziwym, uważność…Czuję, że coś kiełkuje i rośnie. Dziękuję Wam za to z całego serca. Dla pożytku Wszystkich istot :)” Justyna, Inicjacja do Czterech Filarów Tantry, luty 2015